Пейзажі. Картини з бурштину.

Знайдено: 1 - 32 серед 340 товарів

Бурштин, як відомо, природний мінерал. Це - застигла смола доісторичних дерев. Завдяки природному походженню, кожен камінь унікальний за кольором і формі, що дозволяє майстрам використовувати багатющу палітру для створення пейзажів з бурштину. Як неповторний кожен знайдений у природі камінь, як надзвичайно своєрідний кожен сонячний промінь, так неповторна і кожна картина з бурштину.

Пейзаж, виконаний з бурштинової крихти, прикрасить будь-яке приміщення. Він стане оригінальним декоративним акцентом і домашнього інтер'єру, і солідного офісу. Пейзаж з бурштину створить особливу атмосферу затишку і теплоти, наповнить кімнату радісним настроєм.

Пропозиція не обмежується сюжетами, представленими в каталозі. Майстри компанії «Бурштинова Галерея» втілять будь-які ваші фантазії. Ми чекаємо від вас фото вподобаного Вам пейзажу або знаменитого живописного полотна, щоб створити картину з бурштину за індивідуальним замовленням. Така робота стане прекрасним подарунком вам і вашим близьким.

Якщо у Вас виникли питання, напишіть нам на Email (ambergalleryart@gmail.com), або замовте дзвінок, і один із співробітників нашої фірми Вам передзвонить.