Портрети з бурштину.

Знайдено: 1 - 32 серед 83 товари

У будь-якому творі мистецтва людина, перш за все, шукає власне відображення. Портрет з бурштину – чудовий подарунок до будь-якого свята, будь то ювілей, Новий рік або корпоративний захід. Винуватцеві торжества буде надзвичайно приємно отримати такий оригінальний сюрприз, адже портрет з бурштину – не просто картина. Цей унікальний жанр розкриває майстерність художника, дозволяє продемонструвати дивовижну техніку. Передати портретну схожість за допомогою крихти з бурштину різних кольорів і відтінків, домогтися необхідної гри світла, вдихнути життя в камінь – ось справжнє мистецтво. Портрети з бурштину наділені особливою теплотою, адже вони зроблені з «сонячного каменю» (так називали бурштин стародавні греки), а також зберігають тепло рук свого творця.

Ще однією відмінною рисою портретів з бурштину є їх урочистість. Тому портрети відомих історичних особистостей користуються великою популярністю як дарунки високопоставленим гостям на офіційних заходах.

Компанія «Бурштинова Галерея» виконає будь-які портрети по вашому замовленню: індивідуальні або групові, класичні, жанрові, романтичні або fashion. Достатньо лише надіслати фотографію, і ви отримаєте ексклюзивний подарунок, який буде радувати свого власника довгі-довгі роки. 

Для того що б замовити портрет, Вам потрібно зв'язатися з нами по телефону або написати нам на Email (ambergalleryart@gmail.com). Рядки виготовлення картини будуть залежати від наданої Вами фотографії, з якої потрібно буде зробити картину.